Nazywam się Aleksandra Nadaj-Rosińska

Najczęściej po prostu Ola! Od 10 lat z pasją i zaangażowaniem prowadzę zajęcia taneczne dla dzieci i szczerze uwielbiam to!

Prowadzę Akademię Kreatywnego Rozwoju, czyli miejsce stworzone z myślą o edukacji nauczycieli. Dzielę się w niej swoją wiedzą z zakresu prowadzenia zajęć tanecznych dla dzieci. Jestem autorką kursów dla nauczycieli oraz ebooka „101 zabaw ruchowych dla dzieci”.

Stworzyłam również markę Ola i Blu, gdzie wraz z moim pluszowym towarzyszem i zespołem instruktorów wprowadzamy dzieci w niezwykle inspirujący świat tańca i zabawy. Podczas zajęć tanecznych i warsztatów dla dzieci w szkołach i przedszkolach łączymy szczerość dziecięcego entuzjazmu i niekończącą się energię płynącą z tańca – w duet doskonały, który przynosi wszystkim radość i rozwój. Wspomniani instruktorzy to zespół kreatywnych ludzi pełnych pasji, którzy tak jak ja uwielbiają pracę z dziećmi.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Przeprowadziłam już ponad 12 tysięcy zajęć, co napawa mnie dumą i niedowierzaniem. Tyle tańca, tyle godzin, tyle dzieci! Pracuję z najmłodszymi od ponad 10 lat. Zbudowałam swoje doświadczenie na niegasnącym pragnieniu rozwoju, wsparcia, pozytywnych emocji i trwałych relacji, które towarzyszą mi w pracy z dziećmi… każdego dnia! Jestem dyplomowaną instruktorką tańca. Członkinią międzynarodowej sieci instruktorów Zumba Instructor Network. Licencjonowaną instruktorką Zumba® Fitness, Zumba® Kids i Zumba® Kids Junior. Posiadam legitymację instruktora sportu. Animatorka zabaw dziecięcych.

Taniec. Pasja. Rozwój.

Moja codzienność z Waszymi dziećmi. Nasza wspólna artystyczna codzienność.